Stomatolog w Łasku

Dentysta dla dziecka

Stomatologia dziecięca

Leczenie dzieci to nie lada wyzwanie. Mały Pacjent nie tylko boi się głośnego i nieznanegu mu sprzętu ale również "wędruje" po fotelu, a buzia mu się nie zamyka od opowiadania o nowej zabawie. Staramy się zachęcać maluchy do współpracy poprzez nagrody i dyplomy " Właściciela Pięknego Uśmiechu" oraz pokazanie im, że "wyganianie robaczków" z ząbka może odbyć się bez bólu i łez.

Stomatologia u dzieci

Leczenie zębów dziecka bez stresu i bólu

Leczenie stomatologiczne dziecka wymaga nawiązania specyficznego kontaktu z Małym Pacjentem. Niezwykle ważne są pierwsze wizyty dzieci u dentysty. Gabinet stomatologiczny jest dla nich miejscem nowym, a biały fartuch stomatologa nie zawsze wzbudza zaufanie i chęć współpracy potrzebnej w trakcie leczenia. Dlatego wizyty dzieci w naszym Gabinecie są zawsze odpowiednio zaplanowane, tak, by dziecko w żadnen sposób nie było nastawione wrogo do kolejnych wizyt, chętnie dbało o swoje ząbki, a także uczyło się właściwych nawyków higienicznych na co dzień.

Mały Pacjent zostanie zawsze nagrodzony za odwagę i chęc wspólpracy aby wizyty w naszym gabinecie stały się dla niego przyjemnością. Stomatologia dziecięca pozwala dziś na leczenie całkowicie bezbolesne i bezstresowe. Dlatego warto zaplanować pierwszą wizytę u stomatologa jak najwcześniej.